• This topic has 2 پاسخ, 3 کاربر, and was last updated by
  مشارکت کننده
  .

جستار: بانکداری متمرکز

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)

بانکداری دیجیتال


 • سرپرست کل
  سرپرست کل

  در این جستار به بانکداری متمرکز می پردازیم.

  پاسخ

  سرپرست کل
  سرپرست کل

  چقدر به استفاده از به‌روش‌هاي توسعه راه‌‌‌حل‌هاي بانكداري متمركز كه چند نمونه آنرا استخراج، ترجمه و در زير آورده‌ام در نظام بانكداري ايراني-اسلامي كشورمان معتقد هستيد؟

  محدوده سامانه بانكداري متمركز شرکت Sungard به نام Ambit كه شامل بانکداري خرد، بانکداري شرکتي و سيستم تکميلي خزانه­داري مي­باشد.

   

  محدوده سامانه بانكداري متمركز شرکت InfoSys كه شامل بانکداري خرد، بانکداري شرکتي، بانکداري اسلامي، بانکداري خصوصي، سيستم تكميلي خزانه­داري مي­باشد و در مجموع پوشش دهنده مدل بانکداري جامع مي­باشد.

   

  محدوده سامانه بانكداري متمركز شرکت Temenos به نام T24 شامل بانکداري خرد، بانکداري شرکتي، بانکداري اسلامي، بانکداري خصوصي، بانکداري انجمني، سيستم تكميلي خزانه­داري مي­باشد و در مجموع پوشش دهنده مدل بانکداري جامع مي­باشد.

   

  محدوده سامانه بانكداري متمركز شرکت FLEXCUBE به نام i-flex’s شامل بانکداري خرد، بانکداري شرکتي، بانکداري خصوصي و سيستم تکميلي خزانه­ داري مي­باشد. اين شرکت اخيراً در سامانه خود بانکداري­هاي اسلامي را نيز گنجانده و لذا در مجموع پوشش دهنده مدل بانکداري جامع مي­باشد.

   


  مشارکت کننده
  مشارکت کننده

  بانکداری ایرانی- اسلامی قبل از دستیابی به هر راهکاری نیازمند رسیدن به یک مدل جامع کسب وکار و تعیین رویکرد برای تحقق آن از طریق کاربردهای مبتنی بر دامنه های سرویس است. به روش های موفق و پیشرو در صنعت بانکداری می توانند الگوهای مناسبی در تحلیل کمبود و تقویت دیدگاه معماران راهکار جامع بانکداری باشند. استفاده مستقیم از این دستاوردها در حال حاضر با محدودیت هایی روبرو است که شایسته است که خبرگان و صاحبان فن مانند سایر صنایع کشور، فرصتی بوجود آورند و زمینه رشد و تعالی کشور در زمینه به کارگیری فناوری در خدمات مالی را رقم بزنند.

  • این پاسخ توسط نادر اصلاح شده است.

جستار: بانکداری متمرکز

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
پاسخ به : بانکداری متمرکز

شما می توانید از BBCodeها برای قالب بندی محتوایتان استفاده کنید.
اکانت شما نمی تواند از BBCodeهای پیشرفته استفاده کند آن ها قبل از ذخیره از بین می روند.

اطلاعات شما:
طراحی و آماده سازی در سال 2019 و کلیه حقوق وبسایت فینتکپدیا محفوظ می باشد.